NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Próchnica niszczy nie tylko zęby

2015-08-05 15:22:52
Responsive image

Próchnica to najpowszechniejsza choroba zębów. Jak alarmują lekarze dentyści z Naczelnej Rady Lekarskiej blisko 100% czterdziestolatków cierpi na to schorzenie. Wielu z nich wciąż odwleka wizytę u dentysty. Tymczasem wszelkie nieprawidłowości występujące w jamie ustnej mogą być przyczyną niektórych chorób ogólnoustrojowych – takich jak: cukrzyca, miażdżyca czy choroba wieńcowa.

Polaku! Zadbaj o swoją płodność!

2015-08-05 13:50:38
Responsive image

Jak wynika z badań przeprowadzonych w pierwszych miesiącach trwania kampanii „Płodny Polak”, jakość nasienia 32% mężczyzn jest alarmująco niska . Eksperci radzą - wczesna diagnoza płodności to szansa na cofnięcie niepożądanych procesów, dlatego w ramach kampanii mężczyźni otrzymają tysiące zaproszeń na bezpłatne badania nasienia.

KIESZONKOWE SPOSOBEM NA EDUKACJĘ FINANSOWĄ DZIECI

2015-08-05 13:38:58
Responsive image

Nie więcej niż 50 zł miesięcznie to kwota, którą jako kieszonkowe otrzymuje 59% polskich dzieci - wynika z badań Prudential Family Index przeprowadzonych na potrzeby programu edukacyjnego Cha-Ching. Niemal jedna trzecia dorosłych nie wypłaca dziecku regularnie stałej kwoty. Tymczasem według ekspertów, ważniejsza od wysokości kieszonkowego jest konsekwencja i terminowość w wypłacaniu środków finansowych.

Nieświeży oddech? Powiedz mu stop!

2015-08-04 15:07:22
Responsive image

Ponad 40% Polaków przynajmniej raz zrezygnowało z jakiejś znajomości z powodu nieświeżego oddechu rozmówcy . Unikanie dialogu na temat tego problemu, nie jest dobrym rozwiązaniem. Uświadomienie sobie przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust nie tylko poprawi relacje z otoczeniem, ale może pozwolić uniknąć wielu poważnych chorób.

90% Polaków stresuje rozmowa z rekruterem

2015-08-04 12:16:31
Responsive image

Rozmowa kwalifikacyjna to jedno z podstawowych narzędzi rekrutacyjnych. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie zapraszamnarozmowe.pl denerwuje się przed nią prawie każdy Polak. Stres, który towarzyszy rekrutacji nie zawsze jest sprzymierzeńcem kandydata. Dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu może być wideorekrutacja.

Rewolucja w rozmowach kwalifikacyjnych – polski start-up optymalizuje dotychczasowe procesy rekrutacyjne

2015-07-16 10:49:50
Responsive image

Rozmowa rekrutacyjna nie musi być stresująca – przekonują twórcy platformy Zapraszamnarozmowe.pl. Narzędzie dostępne od września 2015 roku, to system zatrudniania pracowników oparty na wideorozmowach – korzystnych z punktu widzenia rekrutującego i rekrutowanego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: