NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

PROGRAM EDUKACJI FINANSOWEJ „CHA-CHING” NA BIAŁOŁĘCE

2015-08-18 17:32:40
Responsive image

Już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia, podczas pikniku „Aktywna Rodzina” w Parku Henrykowskim, dzieci będą miały szansę spotkać bohaterów Cha-Ching i poznać tajniki rozsądnego zarządzania finansami.

Sklepy kuszą nasze zmysły

2015-08-12 16:04:56
Responsive image

Nie cena i potrzeba, ale zabiegi marketingowe coraz częściej powodują, że kupujemy dany produkt. W sklepach kuszą nas już nie tylko promocje ale i specjalne techniki, które oddziałują na nasze zmysły. W taki właśnie sposób działa marketing sensoryczny, który kusi.

Próchnica niszczy nie tylko zęby

2015-08-05 15:22:52
Responsive image

Próchnica to najpowszechniejsza choroba zębów. Jak alarmują lekarze dentyści z Naczelnej Rady Lekarskiej blisko 100% czterdziestolatków cierpi na to schorzenie. Wielu z nich wciąż odwleka wizytę u dentysty. Tymczasem wszelkie nieprawidłowości występujące w jamie ustnej mogą być przyczyną niektórych chorób ogólnoustrojowych – takich jak: cukrzyca, miażdżyca czy choroba wieńcowa.

Polaku! Zadbaj o swoją płodność!

2015-08-05 13:50:38
Responsive image

Jak wynika z badań przeprowadzonych w pierwszych miesiącach trwania kampanii „Płodny Polak”, jakość nasienia 32% mężczyzn jest alarmująco niska . Eksperci radzą - wczesna diagnoza płodności to szansa na cofnięcie niepożądanych procesów, dlatego w ramach kampanii mężczyźni otrzymają tysiące zaproszeń na bezpłatne badania nasienia.

KIESZONKOWE SPOSOBEM NA EDUKACJĘ FINANSOWĄ DZIECI

2015-08-05 13:38:58
Responsive image

Nie więcej niż 50 zł miesięcznie to kwota, którą jako kieszonkowe otrzymuje 59% polskich dzieci - wynika z badań Prudential Family Index przeprowadzonych na potrzeby programu edukacyjnego Cha-Ching. Niemal jedna trzecia dorosłych nie wypłaca dziecku regularnie stałej kwoty. Tymczasem według ekspertów, ważniejsza od wysokości kieszonkowego jest konsekwencja i terminowość w wypłacaniu środków finansowych.

Nieświeży oddech? Powiedz mu stop!

2015-08-04 15:07:22
Responsive image

Ponad 40% Polaków przynajmniej raz zrezygnowało z jakiejś znajomości z powodu nieświeżego oddechu rozmówcy . Unikanie dialogu na temat tego problemu, nie jest dobrym rozwiązaniem. Uświadomienie sobie przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust nie tylko poprawi relacje z otoczeniem, ale może pozwolić uniknąć wielu poważnych chorób.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: